Szyny ochronne na zęby dla sportowców Signature Mouthguard

szyna ochronna na zęby, ochrona przed urazem zębówSignature® Mouthguard - Perfekcyjna ochrona zębów i ust w czasie zawodów, podczas treningu oraz w trakcie uprawiania sportów w czasie wolnym.

Nowocześni ludzie spędzają czas wolny na uprawianiu sportów o podwyższonym ryzyku urazu. Nie mówimy tutaj o boksie, wspinaczce górskiej czy profesjonalnym hokeju. Wydawałoby się , że sporty takie jak kolarstwo górskie (mountain biking), jazda na rolkach, na deskorolce i wszelkiego rodzaju gry z piłką nie brzmią niebezpiecznie. Jednakże szczególnie nastolatki i dzieci, ale również i dorośli są narażeni na nieodwracalne urazy w trakcie zawodów lub treningu.
szyny ochronne na zęby dla dzieci, rower, rolki szyny ochronne na zęby, rower
Kask i ochraniacze na kolana, nadgarstki i łokcie należą do standardowego wyposażenia, natomiast szyna ochronna Mouthguard uzupełnia ochronę prewencyjną. Ona chroni nie tylko przed utratą zębów lub bolesnymi urazami dziąseł, ale również przed urazami warg, języka i kości szczęki. Redukuje ryzyko wstrząśnienia mózgu przez absorpcje uderzenia.
jujitsu karate taekwondo aikido kapoeira  - szyny ochrone na zęby  boks kickboxing - szyny ochronne na zeby szyna Signature® Mouthguard na zęby bez szyny ochronnej na zęby - uraz korzenia zęba
Szyny ochronne Signature® Mouthguard to produkt wysokiej jakości. Specjalnie przeszkoleni technicy dentystyczni we współpracy z Twoim dentystą produkują Twoją indywidualną szynę Signature® Mouthguar.
Ze względu na zaawansowane technologicznie materiały, jak również specjalny proces produkcyjny, dopasowanie szyny w ustach jest bardzo dokładne. Mówienie, picie czy oddychanie nie stanowi problemu. Duża kolorystyka pozwala na dobranie indywidualnych barw, np. barw klubowych. 
Profesjonalni zawodnicy tacy jak Vladimir Kliczko, Dariusz Michalczewski używają szyn ochronnych marki Signature® Mouthguard.

Szyny ochronne na zęby, do każdego rodzaju sportu w zależności od wieku:

Junior - Junior orto
Szyny ochronne na zęby dla dzieci i młodzieży MouthGuard Junior

dla dzieci i nastolatków do 16 lat. Czas wolny, ochrona ust (warg) podczas leczenia stałym aparatem ortodontycznym.

Senior

dla dorosłych (2 warstwy), prawie do wszystkich rodzajów sportów amatorskich np. piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna, rugby, futbol amerykański, jazda na deskorolce, jazda na rolkach itp.

Elite

dla sportów walki np. boks, karate, judo (3 warstwy z miękką wkładką dla lepszej absorpcji uderzenia)

Professional

dla sportów z kijami i dla zawodowców np. hokej na trawie, hokej, rugby, polo itp. (3 warstwy z twardą wkładką dla ochrony przednich zębów)
Szyny ochronne na zęby Signature MouthGuard
Zapraszamy do Magic Dental Studio